Hydratačný sprej

Hydratačný sprej
Kód produktu: RUZ
Dostupnosť: Skladom
Cena: 20,00€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

Hydratačný sprej s ružovou vodou.

Hydratuje a vypĺňa jemné vrásky

Hydratačný sprej frownies bol vytvorený pre zvýšenie účinnosti tvárových náplastí . Hydratačný sprej s ružovou vodou slúži k aktivácii zadnej strany náplastí používaných v noci .

Keď po vyčistení pleti nanesiete ružovú vodu na tvár , krk a oblasť výstrihu , získate krásnu jemnú pleť . Hydratačný sprej frownies okrem vypĺňanie vrások vyrovnáva hodnoty pH v pokožke a znižuje veľkosť pórov . Ružová voda z esenciálne látky v ružiach je antibakteriálny prostriedok proti vráskam a slúži zároveň ako prevencia vytvárania kožných škvŕn . Ružová voda a kyselina hyalurónová majú osviežujúci účinok , kedykoľvek sa pleť pod vplyvom horúceho suchého vzduchu dehydratuje .

Hydratačný sprej frownies môžete použiť kedykoľvek počas dňa na osvieženie tváre a krku . Noste ho so sebou v kabelke a použite podľa potreby . Krásna pleť vo fľaštičke .

Aktivujte náplasti frownies
Hydratačný sprej frownies bol vytvorený pre zvýšenie účinnosti tvárových náplastí . Hydratačný sprej s ružovou vodou slúži k aktivácii zadnej strany náplastí používaných v noci a na to , aby gélové náplasti na oblasť pod očami zostali navlhčené a pripravené na ďalšie použitie .

Aktívne zloženie s antioxidantmi - prevencia suchej pleti a odstránenie vrások :
Kyselina hyalurónová a pyroglutaman sú hygroskopické látky , ktoré pomáhajú pleti udržovať vlhkosť a vyplniť vrásky . Esenciálne oleje z ruže , grapefruitu , levandule , kostihoja lekárskeho a aloe vera majú upokojujúce a protizápalové účinky a dodávajú pokožke antioxidanty .

Prírodné aktívne zloženie :
Glycerín , šťava z aloe vera , pyroglutaman , extrakt z harmančeka , butylénglykol , extrakt zo semena grapefruitu , extrakt z listov kostihoja lekárskeho , polysorbát 20 , soľ kyseliny sorbovej , soľ kyseliny hyalurónovej , voda z ruže centifolia .

Tvorba web stranok | tvorba loga abWEB.sk