Malé vrásky

Čo spôsobuje jemné vrásky? Je to Oxidácia.

Farebná kozmetika spôsobuje oxidáciu

Znečistenie životného prostredia spôsobuje oxidáciu

UV žiarenie je príčinou oxidácie

Odumreté bunky spôsobujú oxidáciu

Oxidáciou kovov vzniká hrdza

Oxidácia na tvári spôsobuje jemné vrásky

S pleťový peeling s vyváženým pH (pH Complexion Wash) a antioxidačným krémom Immune Perfect dosiahnete jemnejšie a mlado vyzerajúcu pleť už za 21 dní .

Aby pleť bola krásna a bez vrások , je treba ju zbaviť nečistôt s pleťový peeling s vyváženým pH (pH Complexion Wash)
Immune Perfect je revolučný prostriedok starostlivosti o pokožku s bioaktívnym zložením . Čo to pre vás znamená ? Vďaka aktívnemu zloženiu krému Immune Perfect získa vaša pokožka mladistvý vzhľad . Aloe , aminokyseliny , polypeptidy , vitamín E a ďalšie blahodarné zložky môžu s vašou pokožkou reagovať . Nespláchnete ich pri ďalšom sprchovaní. Tak totiž funguje veľa hydratačných prípravkov ; obalia vám pokožku v snahe zabrániť strate vlhkosti , a to je asi tak všetko .

Oxidáciou kovov vzniká hrdza. Oxidáciou na tvári vznikajú vrásky .
Výskumy preukázali , že antioxidanty pomáhajú chrániť , obnovovať a regenerovať poškodené bunky . Fungujú ako prevencia tvorby vrások . Biologicky aktívne zložky obsiahnuté v Immune Perfect reagujú s pokožkou a poskytujú ochranu pred oxidáciou spôsobenou dekoratívnou kozmetikou , UV žiarením a škodlivými látkami v ovzduší . K tomu , aby Immune Perfect pokožku účinne chránil a predchádzal poškodeniu spôsobenému pigmentami v kozmetike , je dobré ho aplikovať ako základnú vrstvu pred použitím dekoratívnej kozmetiky . Aj make - up z prírodných surovín môže dráždiť . Môžete stále používať kozmetiku , najskôr však na tvár naneste Immune Perfect .

Immune Perfect pokožku hydratuje a dodá jej antioxidanty.
Po dôkladnom vyčistení pleti je potrebné pokožku ochrániť pred budúcim znečistením . Immune Perfect s antioxidantmi pokožku hydratuje a poskytuje ochranu po celý deň . Pokožka na tvári je náchylná k výskytu problémov , ako sú ružienka , akné , suchá pleť a pod. Tomu všetkému sa dá vhodnou starostlivosťou zabrániť. Immune Perfect s antioxidantmi hydratuje a dodá pokožke " aktívne " látky , ktoré zabránia zápalovej oxidácii na úrovni buniek .
Škodlivé látky poškodzujú povrch pleti oxidáciou . Oxidáciou na kovoch vzniká hrdzu a na tvári dochádza k poškodeniu jemnej povrchovej vrstvy kože . Správny rad produktov by mal obsahovať " biologicky aktívne " zloženie , ktoré zastaví poškodzovanie kožných buniek alebo pomáha poškodené bunky regenerovať . Jemnejšie , mlado vyzerajúcu pleť by ste mali dosiahnuť už za 21 dní .

Zobrazenie: Zoznam / Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Pleťový peeling s vyváženým pH
Pleťový peeling s vyváženým pH - Complexion Wash 118 ml Mladistvý vzhľad začína čistou pokožkou ..
20,00€
Immune Perfect : hydratačný krém s antioxidantmi 10 ml
Immune Perfect hydratačný krém s antioxidantmi v tube 10 ml Vďaka biologicky aktívnemu zloženiu z..
15,00€
Immune Perfect : hydratačný krém s antioxidantmi 30 ml
Immune Perfect hydratačný krém s antioxidantmi v tube 30 ml Vďaka biologicky aktívnemu zloženiu z..
42,00€
Immune Perfect : hydratačný krém s antioxidantmi 50 ml
Immune Perfect krém - 50 ml Vďaka biologicky aktívnemu zloženiu získa vaša pleť mladistvejší vzhľ..
59,00€
Tvorba web stranok | tvorba loga abWEB.sk